KSN – kompleksowe narzędzie dla branży nieruchomości

Artykuł sponsorowany

Spotkania biznesowe, edukacja i efektywna współpraca sprzedażowa – kompleksowe rozwiązanie do rozwoju firm z branży nieruchomości oferuje nowoczesna platforma KSN.

Krajowy System Nieruchomości (KRS) powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku nieruchomości na kompleksowe narzędzie do efektywnego rozwijania firm deweloperskich i pośredników. KSN pozwala budować przejrzyste relacje sprzedażowe, jednocześnie dbając o własne interesy i własną markę.

Budowanie relacji sprzedażowych odbywa się na dwa sposoby: za pośrednictwem platformy internetowej oraz przez cykliczne spotkania networkingowe – KSN Cafe.

Efektywność, wygoda, niezawodność – to zalety platformy KSN, która stała się odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku nieruchomości.

 

Platforma KSN

Nowoczesna platforma KSN to świetne narzędzie dla pośredników, których celem jest sprzedaż i pewność uzyskania należnej prowizji. Wystarczy zarejestrować się, by mieć dostęp do wystawionych przez deweloperach inwestycjach na sprzedaż. Do każdej inwestycji pośrednik może przypisać wybranych klientów, zgodnie z umową wcześniej zawartą z deweloperem. Umowa może dotyczyć zarówno częściowej, jak i kompleksowej obsługi sprzedaży.

Platforma KSN przynosi mnóstwo korzyści również firmom deweloperskim. Firma deweloperska zamieszczając informacje o swojej ofercie otrzymuje dostęp do szerokiego grona pośredników, z którymi może zawierać umowy o współpracę. Do każdej inwestycji pośrednik kieruje tylko zainteresowanych klientów. Dzięki temu, że każdy polecanie każdego klienta wymaga uiszczenia opłaty manipulacyjnej, deweloper może mieć pewność, że agent nie będzie generował fałszywego ruchu i zainteresowania, a kierował doń tylko konkretnych, zdecydowanych klientów.

Efektywność pracy pośrednika jest ponadto sprawdzana w czasie analizy statystyk, do których dostęp otrzymuje deweloper. Statystyki dostępne online wskazują zaangażowania agenta i pozwalają ocenić jakość jego pracy. Oprócz kontroli agenta, deweloper może analizować swoje działania i wykluczać nieefektywne techniki sprzedażowe czy kanały dystrybucji. Deweloper otrzymuje dostęp do rozwiązania typu CRM, obsługującego własną sprzedaż.

KSN Cafe

Poza działalnością w systemie, swoim zarejestrowanym użytkownikom KSN daje możliwość uczestnictwa w spotkaniach branżowych. Spotkania networkingowe KSN Cafe to doskonała okazja do zwiększenia liczby kanałów sprzedaży, dokładniejszego poznania rynku, a także porównania swojego portfolio z konkurencją. Podczas spotkań członkowie KSN mogą osobiście poznać potencjalnych partnerów biznesowych, przedstawić swoją ofertę, a także omówić wstępne warunki współpracy.

Załóż konto i rozwijaj swój biznes z KSN.
[KSN1]
Skontaktuj się z nami.

anna.woznica[at]ksn.org.pl,
tel.: 530-075-249

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

Leave a Reply